Aktualności

O nas
Stollar Summer Session – Pierwszy plenerowy koncert po zniesieniu obostrzeń!
28 czerwca 2021

Stollar Summer Session – Pierwszy plenerowy koncert po zniesieniu obostrzeń!

 

Po ponad rocznym zakazie organizacji imprez, startuje pierwsze muzyczne wydarzenie plenerowe w tym roku, w Suwałkach! Mowa oczywiście o Stollar Summer Session, które odbędzie się już 02.07 na Suwałki Beach Arenie.

Główna scena jak i specjalna strefa Stollar Chill Zone będzie znajdowała się praktycznie przy samej Mecie Biegu na 5. Dzięki czemu towarzyszyć Ci będą nie tylko muzyczne, ale również sportowe emocje. Wśród wielu atrakcji znajdzie się również coś dla najmłodszych imprezowiczów – specjalny Blok Animacji dla Dzieci.

Gdy Twoje dziecko zajmie się beztroską zabawą, pod okiem niezwykle kreatywnych instruktorów, Ty będziesz mógł skorzystać z bogatej oferty strefy gastronomicznej.

O godzinie 21:00 odbęda się dekoracje najlepszych biegaczy, po czym biegusiem przejdziemy do występu specjalnego tego wieczoru – koncertu Zespołu Futyma Quintet!

Firma Stollar, jako główny organizator koncertu, przygotowała coś specjalnego dla swoich pracowników – Kupony na darmowe jedzenie i napoje w strefie gastronomicznej.

Start wydarzenia: 02.07 godz. 17:30
Występ Specjalny: Futyma Quintet – zespół, występujący na wielu prestiżowych festiwalach
Wstęp: Wolny
Główny organizator – Stollar Systemy Okienne

Zapraszamy!

Udostępnij:

Przeczytaj również