Dlaczego Stollar

O nas

Technologia

Specjalizujemy się w produkcji okien i drzwi wykonanych w technologii PVC, aluminium oraz drewna.
Okna PCV

Okna to jeden z najważniejszych elementów naszego domu. Odpowiednio dobrane nadają mu pożądany charakter i stają się wizytówką budynku. Nasze okna łączą niepowtarzalne wzornictwo, zaawansowane technologie w zakresie energooszczędności oraz innowacyjne rozwiązania funkcjonalne, zapewniające komfort i bezpieczeństwo.

Okna i drzwi drewniane

Nasze nowoczesne okna drewniane to prawdziwe piękno na lata, produkowane w zgodzie z naturą. Cechuje je energooszczędność, solidność i ponadczasowa estetyka w szerokiej gamie kolorów z drewna sosnowego, dębowego lub meranti. Okna Stollar dostępne są również w wariancie z nakładką aluminiową dla osób, które poszukują okien o nowoczesnym wyglądzie lub ponadczasowej klasyce.

Okna aluminiowe

Okna z aluminium to trend dynamicznie wkraczający na polski rynek. Zainteresowanie stolarką aluminiową nie jest przypadkowe, ponieważ posiada ona szereg zalet, które obecnie są bardzo cenione. Duży wpływ na to mają również trendy dotyczące samego stylu budownictwa. Stawiając na duże przeszklenia i modernistyczne kształty, aluminiowe okna idealnie wpasują się w te koncepcje. Oprócz nowoczesnej estetyki, spełniają także wymagania jakościowe oraz posiadają odpowiednie parametry wytrzymałościowe.

Nagrody i wyróżnienia

Jakość produktów marki STOLLAR została doceniona nie tylko w Polsce ale również w Europie,
czego dowodem są liczne nagrody i certyfikaty oraz wieloletnia współpraca z licznymi odbiorcami.

 • Certyfikat Jakości

  Aby otrzymać Certyfikat Jakości GEALAN producent okien musi uzyskać pozytywny wynik audytu produkcyjnego przeprowadzanego przez doradców technicznych GEALAN. Audyt obejmuje min. składowanie profili, przycinanie profili, dobór wzmocnienia, montaż okucia oraz szklenie.

  Nadawany po audycie i odnawiany co 12 miesięcy certyfikat CJG jest potwierdzeniem wysokiej jakości okien i drzwi, wytworzonych zgodnie z wytycznymi technologicznymi GEALAN dotyczącymi konstrukcji stolarki oraz procesu produkcyjnego.

 • Lider exportu rynku francuskiego

  I miejsce w konkursie Innovator 2018 w kategorii „lider exportu rynku francuskiego”

 • Lider exportu rynku włoskiego

  II miejsce w konkursie Innovator 2018 w kategorii „lider exportu rynku włoskiego”

 • Wehikuł czasu

  Wehikuł Czasu – to nagroda gospodarcza „Gazety Prawnej”, której celem jest wyróżnienie tych, którzy w sposób szczególny kształtują nowe oblicze polskiej gospodarki.

 • Euro firma

  Znaleźliśmy się w gronie laureatów wyróżnionych statuetką EuroFIRMA województwa podlaskiego.
  O tytuł EuroFIRMY starały się przedsiębiorstwa o szczególnym zaangażowaniu w promocję regionu, czynnym udziale w życiu społecznym i kulturalnym, a zwłaszcza osiągające dobre wyniki gospodarcze.

 • Gazele biznesu 2008

   

  W 2008 roku zdobyliśmy nagrodę Gazela Biznesu, wyróżnienie dziennika „Puls Biznesu” dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Eurocertyfikat oraz Eurokonsument

W 2006 roku został nam przyznany Euro Certyfikat w kategorii „Wiarygodności Firmy”.

Euro Certyfikat to europejskie wyróżnienie przyznawane przedsiębiorcom, które zaznaczają swą obecność na rynku i uzyskują przewagę konkurencyjną poprzez najwyższą jakość oferowanych produktów, spełniających surowe wymogi unijne. Nagroda jest wyrazem wysokiego uznania Kapituły Konkursu dla dotychczasowych osiągnięć oraz działań dążących do kształtowania i doskonalenia jakości produktów, która umożliwia przedsiębiorstwu otwartą konkurencję na arenie europejskiej.