O firmie

O nas

Nasza historia

2000 rok założenia firmy STOLLAR

Firma STOLLAR jest nowoczesnym i jednym z głównych liderów europejskich, produkujących stolarkę okienną. Naszym flagowym produktem są okna PVC.

Stollar – systemy okienne

Okna tworzone z myślą o Tobie

Od początku działalności naszym założeniem było zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Celem firmy jest dostarczanie produktów, które spełniają najwyższe standardy jakości , a także indywidualne oczekiwania i potrzeby każdego z użytkowników naszych okien.

Dom zajmuje ważne miejsce w sercu człowieka. Każdy spędza w nim większość swojego wolnego czasu,relaksując się w zaciszu odpowiednio oświetlonego i przyjemnego wnętrza.Właśnie dlatego dopełniamy wszelkich starań, aby nasze produkty zadowalały najbardziej wymagające gusta i dbały o wygodę użytkowania wszystkich naszych klientów.

Okna STOLLAR gwarantują wysoki komfort i zmieniają każde wnętrze domu w przestrzeń pełną blasku,ciepła oraz elegancji.

21 lat doświadczenia

2000 okien dziennie

250+ pracowników

Największym kapitałem firmy są ludzie

 

STOLLAR Systemy Okienne S.J stwarza możliwości rozwoju zawodowego w nowocześnie zarządzanej firmie. Poszukując najlepszych kandydatów stawiamy przede wszystkim na ich chęci do samorealizacji i kompetencje.

Lata doświadczeń ze stolarką PVC pozwoliły nam na skompletowanie załogi,która profesjonalnie produkuje,montuje i sprzedaje nasze produkty. Każda osoba z naszego zespołu dbo o komfort pracy zarówno współpracowników jak i klientów.

Inwestujemy w długoterminowe zatrudnienie , nieustannie poszerzając kompetencje naszych pracowników  i wspierających ich na drodze obranej kariery.

Dzięki temu,dziś STOLLAR SYSTEMY OKIENNE jest dużym i liczącym się producentem stolarki okiennej na rynku Europejskim. Zawdzięczamy ten sukces wszystkim naszym członkom załogi,którzy każdego dnia , w miłej atmosferze, dbają o zadowolenie użytkowników naszych produktów.