Aktualności

O nas
Bezpieczeństwo, nowoczesna forma, dziecinnie proste użytkowanie – czyli Nowy Standard Okuć produktów marki STOLLAR!
1 czerwca 2021

Bezpieczeństwo, nowoczesna forma, dziecinnie proste użytkowanie – czyli Nowy Standard Okuć produktów marki STOLLAR!

 

Stawiając na ciągły rozwój i nieustanne doskonalenie oferowanych przez nas produktów, z przyjemnością ogłaszamy podwyższenie standardu okuć we wszystkich systemach okiennych marki Stollar! 

Najlepsze rozwiązania na rynku to u nas standard!

W nowym garniturze okuć kluczową rolę bez zmian odgrywać będzie bezpieczeństwo. Jednak podczas procesu tworzenia jego nowego wydania, skupiliśmy się również na zwiększeniu wygody oraz maksymalnym komforcie obsługi wszystkich systemów. 

To właśnie dzięki temu otwieranie, zamykanie jak i wprowadzanie konstrukcji w pozycję uchyłu będzie dziecinnie proste, nawet przy dużych gabarytach okna. Dla naszych przyszłych Klientów oznacza to koniec siłowania i szarpania się z konstrukcją.

Zwiększamy standard – obniżamy cenę!

Eksplozja cen surowców sprawiła, że już niejedna osoba, aktualnie wykańczająca dom lub mieszkanie, wyrywała sobie włosy z głowy. Wciąż rosnące ceny stali, rudy metali, czy chociażby styropianu niestety odbijają się bezpośrednio na konsumentach.

Mając to na uwadze, jak i przede wszystkim zwracając uwagę na dobro Klienta, postanowiliśmy zwiększyć standard naszych okuć, jednocześnie obniżając cenę naszych produktów. Wszystko po to, aby były jak najbardziej przystępne na rynku.

Przykładowo – dopłata za kryte zawiasy, w przypadku okna jednoskrzydłowego, po wprowadzeniu nowego garnituru okuć zmniejszyła się o ponad 35%!

 

#Okna tworzone z myślą o Tobie!

 

Szczegóły sprawdź w broszurze!

Udostępnij:

Przeczytaj również